ana sayfa

Libya'nın Yeniden Yapılandırılması Programında Türk Teknik Müşavirlik Hizmetleri Konferansı (10 Nisan 2013)

10 Nisan 2013; Swiss Otel / ANKARA


"Libya’nın Yeniden Yapılandırılması Programında Türk Teknik Müşavirlik Hizmetleri Konferansı / Conference on Turkish Technical Consultancy Services for Libya's Rebuilding Program" 10 Nisan 2013 tarihinde Ankara'da gerçekleştirilmiştir.

Libya'dan Bakan Yardımcısı düzeyinde çok sayıda katılımcının yanı sıra, kamu kurumlarından üst düzey yöneticiler de konferansta yer almışlardır.

T.C Ekonomi Bakanlığı'ndan Bakan Yardımcısı Sn. Mustafa SEVER ve birçok üst düzey yetkili de Ekonomi Bakanlığı'nı temsilen konferansta bulunmuşlardır.

Sektörden önemli müteahhit ve teknik müşavirlik firma temsilcilerinin yer aldığı konferansta Libyalı Bakanlık ve firma temsilcileri ile Türk firmaları ikili görüşmeler yapmışlardır.Açılış Konuşmaları Demir İNÖZÜ; TürkMMMB BaşkanıPanel: Türk Teknik Müşavirlik Sektörünün Libya, Türkiye ve Uluslararası DeneyimleriT.C. Ekonomi Bakanlığı’nın Sektör Değerlendirmeleri ve Destek Politikaları: Çağrı KÖSEYENERTürk Teknik Müşavirlik Sektörünün Libya Deneyimleri Sunumu: Munis ÖZERTürk Teknik Müşavirlik Sektörünün Türkiye Deneyimleri Sunumu: Sinan AKERTürk Teknik Müşavirlik Sektörünün Uluslararası Deneyimleri Sunumu: Sedef ERDOĞAN

Yatırımcı Kamu Kurumu Yetkililerinin SunumlarıAhmed EL ARADI; ECOU – Kamu Hizmetleri Mühendislik Müşavirlik Dairesi BaşkanıSalem S. S. GHEBLAWI; Yollar ve Köprüler İdaresi; Köprüler Dairesi Başkanı

Kayıt Formu

Bilgi Notu

Program