ana sayfa

Karayolları Projeleri Sorunlarına Yönelik Çalışma Komisyonu (12 Kasım 2014)

12 Kasım 2014; Ankara


Karayolları Genel Müdürlüğü ile çalışan üyelerimizin yaşadıkları sorunların ilgili makamlara iletilmesi ve sorunlara yönelik çözüm önerileri hazırlanması amacıyla 12 Kasım 2014 tarihinde Birliğimizde bir toplantı düzenlenmiş; Birlik bünyesinde çalışmalarını yürütmek üzere ilgili on kişiden oluşan bir Karayolları Projeleri Sorunlarına Yönelik ÇalışmaKomisyonu kurulmuştur.

Üye firma temsilcilerimiz Enver ALTINOK (ALTINOK), İrfan Kadir ÇELİKKOL (BOTEK), Haluk DEMİR (TEMELSU), Ertuğrul DİZDAR (ERBİL), İsmail FİDAN (SU-YAPI), Mustafa KABAKÇI (MESCİOĞLU), Ahmet KAVALCI (KOBA), Murat KORU (PROYAPI), Erol YÜCELEN (UBM) ve Bülent UYGUR (TEMELSU)’dan oluşan komisyona Ertuğrul DİZDAR başkan seçilmiştir.

TürkMMMB Yönetim Kurulu adına Demir İNÖZÜ, Sinan AKER, Hamdi AYDIN ve Cemal KARAOĞLU’nun da ilgili çalışmalarda yer aldığı komisyon, yaptığı çalışmalar sonucunda  Karayolları Genel Müdürlüğü'ne ilgili raporunu sunmuştur.

Ayrıca, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Karayolları Genel Müdürü Sayın Mehmet Cahit TURHAN'ı 5 Şubat 2015 tarihinde makamında ziyaret ederek raporda bahsi geçen detayları kendisine aktarmışlardır.