ana sayfa

AB ve Türkiye Arasındaki Sivil Toplum Diyaloğunun Geliştirilmesi Hibe Programı Çerçevesinde “Müşavir Mühendislik Sektörü Geliştirme Projesi”


Türk Müşavir Mühendisler ve Mimarlar Birliği (TürkMMMB) tarafından yürütülmekte olan “Müşavir Mühendislik Sektörü Geliştirme Projesi”nin açılış kokteyli 17 Ekim 2008, Cuma günü sektörden seçkin konukların katılımıyla Büyükhanlı Park Otel’de gerçekleşmiştir.

Açılış konuşmaları TürkMMMB Yönetim Kurulu Başkanı Sayın A.Erkan ŞAHMALI, proje ortağı Hollanda Müşavir Mühendisler Birliği (ONRI) Direktörü Sayın Paul OORTWIJN, Avrupa Birliği Genel Sekreterliği Kıdemli Program Görevlisi Sayın Deren Doğan YAVUZ, Avrupa Komisyonu Türkiye Delegasyonu Sektör Müdürü Sayın Akif TÜRKEL ve T.B.M.M. Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Başkanı Sayın Mustafa DEMİR tarafından yapılmıştır.

Broşür 

Açılış Kokteyli  

- TürkMMMB Yönetim Kurulu Bşk. Erkan ŞAHMALI konuşması

 - Paul OORTWIJN, Hollanda Müşavir Mühendisler Birliği (ONRI) Direktörü, Açılış Konuşması

Uzmanlar Toplantısı

TürkMMMB tarafından yürütülmekte olan AB ve Türkiye Arasındaki Sivil Toplum Diyaloğunun Geliştirilmesi Hibe Programı Çerçevesinde "Müşavir Mühendislik Sektörü Geliştirme Projesi" kapsamında 15-18 Aralık 2008 tarihlerinde TürkMMMB Birlik Merkezi'nde Uzmanlar Toplantısı gerçekleştirilmiştir.  

24- 27 Şubat 2009 Eğitim ve Seminer            

25-27 Mart 2009 Eğitim ve Seminer

15-17 Nisan 2009 Eğitim ve Seminer

27-29 Mayıs 2009 Eğitim ve Seminer

Kapanış Konferansı