ana sayfa

13.Teknik Müşavirlik Kongresi

18 Nisan 2019; Grand Ankara Otel


13.Teknik Müşavirlik Kongresi, 18 Nisan 2019 tarihinde “2017 Yeni FIDIC Sözleşmeleri -  Ulusal ve Uluslararası Görünüm /  2017 New FIDIC Contracts - National and Global Outlook” teması ile Grand Ankara Otel’de gerçekleştirilecektir.

Kongre, FIDIC Geçmiş Dönem Başkan Yardımcılarından Sayın Moncef Ziani’nin FIDIC’e ve Federasyonun rolüne ilişkin genel bir bakış kazandıracak ana konuşması ile başlayacak ve bundan sonraki 1.oturumda üyemiz MC2 Modern firması temsilcisi Sayın Levent Irmak konuşmacı olarak yer alacaktır. Sayın Irmak konuşmasında, FIDIC’in Gökkuşağı serisindeki önemli konulara ve 1999 & 2017 arası ana değişikliklere değinecektir. EFCA Uluslararası Pazarlar Komitesi Başkanı Sayın Jaap de Koning ise 2.oturumda yer alacak ve Avrupa ihale sistemi ile ilgili güncel bilgileri katılımcılar ile paylaşacaktır.  

Kongre’nin öğleden sonraki bölümü “İnşaat Sektöründe yeni 2017 FIDIC Sözleşmelerinin Kullanımı – Bölgesel ve Küresel Görünüm” temalı panel ile devam edecektir. Panelde FIDIC’i temsilen FIDIC Genç Profesyoneller Komitesi Başkanı  Sayın Cosmin Tobolcea ve aynı komite üyesi Sayın Adam Bialachowski’nin, EFCA’yı temsilen EFCA Uluslararası Pazarlar Komitesi Başkanı Sayın Jaap de Koning’in, Birliğimizi temsilen üyelerimizden kıdemli iddia&dava danışmanı Sayın Levent Irmak’ın, Dünya Bankası emekli ihale uzmanı Sayın İbrahim Sirer’in ve TMB (Türkiye Müteahhitler Birliği) ve kamudan da temsilcilerin panelist olarak yer almaları beklenmektedir.

13.Teknik Müşavirlik Kongresi Afiş

13.Teknik Müşavirlik Kongresi Program

Kayıt Formu